68300. Bent Holstein (f. 1942): "Cairo Stillife II"

Olie på lærred. Signeret, betitlet og dateret 1985 på bagsiden. 100 x 81 (104 x 85) cm.

Varenr 68300

31 Juli 2019 20:09

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 3.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 6000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

285873.000 DKK2019-07-31 20:07
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner