68300. Bent Holstein (f. 1942): "Cairo Stillife II"

Olie på lærred. Signeret, betitlet og dateret 1985 på bagsiden. 100 x 81 (104 x 85) cm.

Varenr 68300

31 Juli 2019 20:09

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 3.000 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

285873.000 DKK2019-07-31 20:07
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms