66994. Erik A. Frandsen: Komposition med kvindeskikkelse

Litografi, rammemål 79 x 60 cm. Sign. 93 187/300

Varenr 66994

31 Juli 2019 20:10

Vurdering 600 DKK

SWH300 DKK2019-07-29 17:02
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms