68309. Ubekendt kunstner: Komposition

Olie på lærred. 20 x 20 cm, sign. utydl.

Varenr 68309

31 Juli 2019 20:12

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms