67752. Renard: Opstilling med vase

Olie på papir på lærred, 73 x 68 cm. Sign. Renard 97

Varenr 67752

31 Juli 2019 20:12

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms