68433. Tonny Hørning (f. 1941): Mixed media

Mixed media på plade, signeret og dateret Hørning 91 på bagsiden. 60 x 70 (79 x 89) cm.

Varenr 68433

31 Juli 2019 20:13

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms