68705. Konsol, hvid marmorplade på forgyldte støtter

Et par forgyldte støtter af træ udskåret med volutter og en hvid marmorplade, H. 25, L. 58cm

Varenr 68705

31 Juli 2019 20:20

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 550 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 800-1200 DKK

18606550 DKK2019-07-31 20:18
20353500 DKK2019-07-31 17:33
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt