68372. Peter J. Lassen: To Montana moduler (2)

Lakeret MDF. H. 69,5, B. 69,5, D. 47 cm. Brugsslitage, ridser; ledningshuller i bagbeklædninger samt borede huller på topplader.

Varenr 68372

31 Juli 2019 19:36

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt