68373. Perter J. Lassen: Fire Montana moduler (4+2)

Lakeret MDF. To moduler H. 69,5, B. 69,5, D. 38 cm samt to moduler H. 69,5, B. 69,5, D. 30 cm. To soler H. 7,5, B. 69,5, D. 28 cm. Brugsslitage, ridser.

Varenr 68373

31 Juli 2019 19:36

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK 2.000 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

260182.000 DKK2019-07-31 19:32
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms