68709. Adele Peschke-Køedt (1895-1958): Rosa og lilla blomster i en glasvase, akvarel

Akvarel, dobbeltsigneret Adéle PK 44 og Adele 1944
Pæn stand, indrammet bag glas. Rammemål 105 x 85 cm

Varenr 68709

31 Juli 2019 20:39

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

REMA10001.000 DKK2019-07-31 19:38
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt