66360. Julius Petersen: Sommerdag i Skåde bakker

Olie på lærred. Sign. Julius Petersen 1904. 64 x 102 cm

Varenr 66360

31 Juli 2019 20:40

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 400 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

23123400 DKK2019-07-31 14:55
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms