68711. Ubekendt kunstner: Studie af et æsel

Olie på lærred, usign. 37 x 44,5 cm. Mindre afskalninger

Varenr 68711

31 Juli 2019 20:41

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt