68762. Børge Nyrop (1881-1948): Strandparti med hestevogn

Olie på lærred, sign. B. Nyrop. 54 x 68 cm

Varenr 68762

31 Juli 2019 20:41

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 500 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18423500 DKK2019-07-30 05:24
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms