68762. Børge Nyrop (1881-1948): Strandparti med hestevogn

Olie på lærred, sign. B. Nyrop. 54 x 68 cm

Varenr 68762

31 Juli 2019 20:41

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 500 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18423500 DKK2019-07-30 05:24
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt