68765. Ludvig Munthe (1841-1896): Tusch "Sogndalsfjæren"

23 x 29 cm. Sign. Monogram. Brev fra Nasjonalgallerieriet dateret Olso 24. April 1950 påklæbet bagside

Varenr 68765

31 Juli 2019 20:42

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 300 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 500 DKK

14937300 DKK2019-07-31 17:12
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner