68765. Ludvig Munthe (1841-1896): Tusch "Sogndalsfjæren"

23 x 29 cm. Sign. Monogram. Brev fra Nasjonalgallerieriet dateret Olso 24. April 1950 påklæbet bagside

Varenr 68765

31 Juli 2019 20:42

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 300 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 500 DKK

14937300 DKK2019-07-31 17:12
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms