68780. Emilie Mundt (1842-1922): Vinterlandskab

Olie på lærred monteret på træplade, sign. E.Mundt, 23 x 30 cm

Varenr 68780

31 Juli 2019 20:44

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 550 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 800 DKK

GRONNEGADE550 DKK2019-07-31 20:41
13878500 DKK2019-07-26 21:13
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms