68811. William Frederik Mitchell (1845-1914): H.M.S. "Cruiser"

Akvarel, rammemål 29 x 36,5 cm. Usign.

Varenr 68811

31 Juli 2019 20:45

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms