68812. Harold Lawes (1865-1940): Engelske landskaber/huse (2)

Akvarel, lysmål 24 x 37 cm og 24,5 x 36,5 cm. Sign. Harold Lawes

Varenr 68812

31 Juli 2019 20:46

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms