67148. Sigurd Kielland-Brandt (1886-1964): Marine med to skibe

Olie på lærred. 120 x 152 cm, sign. S. Kielland-Brandt

Varenr 67148

31 Juli 2019 20:47

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 300 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

340300 DKK2019-07-30 21:15
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms