68384. August Valdemar Tørsleff (1884-1968): Portræt

Olie på lærred, portræt af Peder Koch-Jensen, tidligere chefredaktør for Dagbladet Børsen (1944-1970). Sign. Tørsleff og betegnet og dateret 1958 på bagsiden. 84 x 70 (101 x 87) cm.

Varenr 68384

31 Juli 2019 20:47

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms