68817. Ubekendt kunstner: Dansk skonnertbrig udfor Kronborg

Olie på lærred, 35 x 40 cm. Usign.

Varenr 68817

31 Juli 2019 20:51

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 850 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

28156850 DKK2019-07-31 20:49
340800 DKK2019-07-30 21:16
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms