68432. Ingrid Bell: "Desolate"

Olie på lærred, signeret, betegnet og dateret 91 på bagsiden. 154 x 90 (158 x 94) cm.

Varenr 68432

31 Juli 2019 20:50

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms