68834. Poul Rønne: Interiør, solbeskinnet stue med klaver

Olie på lærred, sign. Poul Rønne. 40 x 34 cm

Varenr 68834

31 Juli 2019 20:51

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms