68322. Johannes Lange: Parti fra Gammel Strand

Olie på lærred. 67 x 56 cm, sign. Johs. Lange

Varenr 68322

31 Juli 2019 20:51

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms