68836. Ubekendt kunstner: Sejlskib udfor kysten

Akvarel. Rammemål 48 x 39,5 cm, usign.

Varenr 68836

31 Juli 2019 20:53

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 425 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 700 DKK

18373425 DKK2019-07-31 19:54
737400 DKK2019-07-11 14:01
9958375 DKK2019-07-14 17:29
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms