67570. Frants Landt (1885-1976): Marine med sejlskibe

Olie på lærred, 62 x 52 cm. Sign. Fr. Landt 1921

Varenr 67570

31 Juli 2019 20:53

Vurdering 1800 DKK

TRINEK800 DKK2019-07-17 15:52
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms