68842. Simon Simonsen (1841-1928): Rønne i skovbrynet

Olie på lærred. 22 x 32 cm. Sign. Simon Simonsen 1885. Kleis ramme

Varenr 68842

31 Juli 2019 20:54

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms