68756. Ejnar Johansen (1893-1965): Gadeparti - Paris

Olie på lærred, 65 x 80 cm. Sign. EJ

Varenr 68756

31 Juli 2019 20:56

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 500 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18423500 DKK2019-07-30 05:25
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms