68859. Knud Agger: Portræt af kunstnerens hustru

60 x 48 cm. Olie på lærred. Sign. Agger

Varenr 68859

31 Juli 2019 20:56

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK 1.600 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

203951.600 DKK2019-07-31 20:49
184001.500 DKK2019-07-31 20:51
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms