68497. Tre kinesiske vaser heraf to som bordlamper (3)

H. 28,5 cm. To omgjort til bordlamper, begge med skærme og base af udskåret træ. H. 64-66 cm inklusiv skærme. Slitage på skærme. Gennemgående revne i den ene bordlampe.

Varenr 68497

31 Juli 2019 21:27

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 1.400 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

162161.400 DKK2019-07-31 21:25
213441.300 DKK2019-07-31 21:24
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms