67769. Hammond akustisk klaver

Mahognifineret kasse med metalramme. Mrk. Hammond. B. 128, H. 92
Finerskader, brugsspor

Varenr 67769

31 Juli 2019 21:27

Vurdering 2000 DKK

25738100 DKK2019-07-28 03:52
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms