68832. Kay Bojesen: Tivoligarder, elefant og kanin (3)

Tre figurer: Elefant og kanin af træ, samt en garder af bemalet træ, stemplede. Garder H. 19,5 cm
Brugsspor, elefant og kanin med mærker efter vand på fødderne, kaninen med små afskalninger på ørerne, garderen med slitage på bemalingen, trommestikker mangler

Varenr 68832

31 Juli 2019 19:45

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 950 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

14610950 DKK2019-07-26 21:39
FLEMINGA900 DKK2019-07-13 17:09
948800 DKK2019-07-11 00:48
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms