60453. William Skotte Olsen (1945-2005): Mand omgivet af tulipaner

Olie på lærred, 50,5 x 70,5 cm. Sign. VSO

Varenr 60453

31 Juli 2019 19:55

Vurdering 6000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

41653.200 DKK2019-07-24 15:40
283883.000 DKK2019-07-10 23:45
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms