64292. Helge Ernst (1916-1991): Grønt Billede Rønne nr. 32

Olie på lærred, 72 x 42 cm, Sign. HE

Varenr 64292

31 Juli 2019 19:55

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 1.700 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

PNEIFSKU1.700 DKK2019-07-31 19:19
204921.600 DKK2019-07-31 18:37
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner