68761. Henry Heerup (1907-1993): "Mor med barn"

Litografi i farver. Sign. Heerup og titel med bly "Mor med barn. Lysmål 49 x 36 cm

Varenr 68761

31 Juli 2019 19:55

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 550 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

26145550 DKK2019-07-30 11:08
18209500 DKK2019-07-29 12:26
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms