60457. Jørgen Greve (1968): Komposition med fugl

Olie på plade, 65 x 50,5 cm. Sign.

Varenr 60457

31 Juli 2019 19:59

Vurdering 2200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms