60461. Ursula Backhaus: Komposition

Olie på lærred, 38 x 54 cm. Sign. bagside Ulla Backhaus

Varenr 60461

31 Juli 2019 19:59

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt