60469. Eugenij Klenø (1921-2005): Flodparti med Bro

Olie på lærred, 35,5 x 46,5 cm. Sign. EK 50, bagside Klenø 50

Varenr 60469

31 Juli 2019 19:59

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms