57211. Wilhelm Freddie (1909-1995): Pigen og Giraffen

Litografi, rammemål 77 x 60 cm. Sign. Freddie 79 59/110

Varenr 57211

31 Juli 2019 20:00

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 900 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

18209900 DKK2019-07-29 12:28
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms