57205. Jørgen Greve (1968): Komposition

Olie på lærred, 60 x 50 cm. Sign. bagside: Greve

Varenr 57205

31 Juli 2019 20:01

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms