57204. Joan Miro (1893-1983): Kompositioner (2)

Litografiske tryk. Rammemål 44 x 36 cm og 50 x 39 cm. Usign.

Varenr 57204

31 Juli 2019 20:01

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms