60443. Claus Bojesen (1948): Triptykon (3)

Olie på lærred. Kong Priamos (1399/2004) - Rød Minotauros (1398/2004) - Blå Labyrint (1395/2004). Alle 65 x 81 cm. Sign. bagside Claus Bojesen. Charlottenborg 04

Varenr 60443

31 Juli 2019 20:02

Vurdering 12000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms