57228. Jørgen Greve (1968): Komposition

Olie på lærred, 120 x 90 cm. Sign. Greve

Varenr 57228

31 Juli 2019 20:02

Vurdering 8000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms