69123. L. Hjorth/Gertrud Kudialka: Abefigur af keramik nr. 614

H. 16 cm. Stemplet L. Hjorth. Sign. GK

Varenr 69123

7 August 2019 20:02

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 375 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 600 DKK

INGE375 DKK2019-08-05 23:25
TRAVHEST350 DKK2019-07-31 14:15
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms