68871. Helge Ernst (1916 - 1991): Komposition "Vibrationer"

Olie på lærred, 73 x 100 cm. Sign. HE samt på bagsiden Helge Ernst Vibrationer 1965

Varenr 68871

7 August 2019 20:03

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms