67053. Carl Henning Pedersen (1913-2007): Maskekomposition

Litografi fra Firenze mappen. Rammemål 77 x 67 cm. Tryksign. 6171/10000

Varenr 67053

7 August 2019 20:03

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 300 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 600 DKK

SWH300 DKK2019-08-07 10:26
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms