66183. Stig Brøgger (1941): Kroppe

Litografi, rammemål 65,5 x 90,5 cm. Sign. Stig Brøgger -88

Varenr 66183

7 August 2019 20:05

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms