67839. Yasse Tabuchi: Komposition

Litografi, 43,5 x 56 cm. Sign. Yasse Tabuchi 34/50

Varenr 67839

16 September 2019 16:42

Vurdering 500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

26578250 DKK2019-08-04 09:11
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner