68624. Jørgen Nash (1920-2004): "Betty Blue"

Litografi i farver, sign. Jørgen Nash 1987 23/250. Lysmål 33,5 x 48 cm

Varenr 68624

7 August 2019 20:06

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 750 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

17602750 DKK2019-08-07 20:04
25118700 DKK2019-08-07 18:38
19150650 DKK2019-08-02 13:39
 650 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms