68894. Anton Jespersen: Valmuer, to blomsterbilleder (2)

Pastel på papir. Indrammede med passepartout, sign. Anton Jespersen 2002 og Anton 2002. Lysmål 17 x 15 cm, med ramme 40 x 37 cm

Varenr 68894

7 August 2019 20:06

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms