68941. Jørgen Nash: "Geviret og Skønheden"

Litografi, rammemål 51,5 x 66,5 cm. Sign. Jørgen Nash 1986 10/200

Varenr 68941

7 August 2019 20:07

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 450 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 700 DKK

17602450 DKK2019-08-07 20:05
28640425 DKK2019-08-07 19:57
25118400 DKK2019-08-07 18:38
28622375 DKK2019-08-03 10:47
19247350 DKK2019-07-31 15:03
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms