68942. Constant (Constant Anton Nieuwenhuys, 1920-2005):Figur

Litografi, rammemål 78 x 57 cm. Sign. Constant 27/200

Varenr 68942

7 August 2019 20:07

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 750 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

SWH750 DKK2019-08-05 16:20
4165700 DKK2019-07-31 13:50
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms